Сектор КП Вол.-Волин. МВС

Сектор кримінальної поліції у справах дітей Володимир-Волинського МВ

Шановні громадяни, педагоги, учні!

Територію Володимир – Волинської спеціалізованої школа-інтернат I – III ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” обслуговує оперуповнуважений відділення кримінальної поліції у справах дітей Володимир – Волинського МВ (з обслуговування міста та району) УМВС України у волинській області капітан поліції Боярчук Микола Васильович.

Телефони для негайного контактування:

Мобільний: 0933974750; 0989230098.

Робочий телефон: 2-24-58.

Телефон чергової частини Володимир – Волинського МВ УМВС України у Волинській області: 102.

Електронна адреса сектору кримінальної поліції у справах дітей Володимир – Волинського МВ: – VOKMDNV@MAIL.RU

Електронна адреса сектору кримінальної поліції у справах дітей УМВС України у Волинської області: – UKMSD@MAIL.RU

Електронна адреса сектору кримінальної поліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України: – DITYPOLICE@MVS.GOV.UA