«Не дай СНІДу шанс»

Щороку у нашому навчальному закладі проводиться ряд профілактичних заходів щодо попередження та профілактики ВІЛ/СНІДу адже ця проблема стосується кожного. І кожен для себе повинен запам’ятати: єдина зброя проти СНІДу — це знання і власна обережність. З таким гаслом учні школи в інтерактивному вигляді – мали можливість пограти у настільні ігри, метою яких було отримання більш детальної інформації щодо протидії соціально-небезпечній хворбі. Учні 9-А класу спробували себе у ролі волонтерів, цікавим для вихованців було проведення бліц-опитування серед дітей 5-8 класів з питань профілактики ВІЛ СНІДу. Учні 7-А класу мали змогу отримати знання відвідавши тренінгове заняття під назвою «Не дай СНІДу шанс».