Акція “Посади квітку”

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території школи.

4 квітня 2017 року в дошкільному відділенні була проведена акція “Посади квітку”, під час якої дошкільні групи «Веселка», «Грайлики», «Капітошка», «Чомусики» висадили квіти на закріплених за ними територіях школи.

Думаємо, що ці діти запам’ятають, як доглядати за квітами. Якщо у дітей буде любов до квіточки, до природи, то й буде до ближнього.

Китайські філософи казали:

«Природа — найкращий учитель; прислухайся, придивляйся, спостерігай і розмірковуй, і ти обов’язково станеш мудрим».

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку дітей під час прогулянок, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.

Недарма кажуть: те, що чув, – відразу забув, те, що побачив, – наполовину запам’ятав, а те, що зробив сам, – запам’ятається назавжди. Квітку, яку посадили, за якою догл

ядали, яку оберігали, ці дітки запам’ятають на все життя…

Коць О. А., вихователь групи «Капітошка»