ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Бібліотеки – один із інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення й передачі людських пізнань.

А починалось усе з першої бібліотеки Київської Русі – бібліотеки Ярослава Мудрого, заснованої  у  1037р., при  Софійському соборі в Києві.

До Всеукраїнського дня бібліотек  вихованці Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» виготовили стіннівку, а новинкою свята стала книжкова інсталяція. Сподіваємось, що це нововведення щодо популяризації читання книг набуде популярності  та  зацікавить школярів і  надалі.

Робота шкільного інформаційно-бібліотечного центру була відзначена при підведенні підсумків наступних обласних конкурсів:

• «Шкільна бібліотека – 2017» у номінації «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей» –  І місце;
  • ХХІІ виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» – диплом ІІ ступеня.