Свято Хеллоуїн в 3-Б класі

Замість шкільної форми – маскарадні костюми, на обличчях – грим, замість зошитів – «сувої» з обпаленими краями.  Так учні 3-Б класу провели останній навчальний  день напередодні канікул – святкували Хеллоуїн.

Вигляд у дітей та вчителів був незвичним, бо заняття були об’єднані темою Хеллоуїну. На бінарному уроці з української та англійської мов діти, допомагаючи відмочці Саллі, ознайомились з новою темою, вивчили нові слова, виконали ряд нестандартних завдань, поспівали традиційних хеллоуїнських пісень. З твору, що читали на уроці літературного читання, дізнались, яким чином відзначають це свято головні відьомські помічники – коти. А на уроці трудового навчання діти власноруч виготовили прикраси до Хеллоуїну.

Звичайно, думки з приводу відзначення цього свята неоднозначні. Проте, гадаємо, усі погодяться з тим, що не можна вивчати мову країни, не заглиблюючись в її культуру. А основний наш аргумент на користь проведення таких заходів і в наступні роки – сяючі очі, задоволені посмішки та щирий захват дітей.