Семінар «Професійна компетентність вчителя в умовах впровадження інклюзивної освіти».

20 листопада 2017 року в нашому навчальному закладі відбувся психолого-педагогічний семінар «Професійна компетентність вчителя в умовах впровадження інклюзивної освіти».

Метою, якого було: супровід дитини з особливими освітніми потребами, яка навчається у загальноосвітньому закладі та забезпечення оптимального розвитку, успішної інтеграції в соціум.

Заступник директора Т.В. Віжанська розказала про проблеми формування сприятливих умов для всебічного розвитку дітей з особливими потребами. Практичними психологами А.В. Довгонюк та І.В.Яцук надані рекомендації для педагогів у роботі з особливими дітками. Педагогом соціальним С.В. Ковальчук були проведені інтерактивні ігри для педагогів школи. Досвідом своєї роботи поділились вчитель початкових класів О.О. Шевчук та вчитель-дефектолог І.І. Семінська.

Всі учасники заходу прийшли до висновку щодо координації зусиль всіх педагогів навчально-виховного процесу у забезпеченні якісної освіти дітям з особливими потребами.