Урок толерантності у початковій школі

4 грудня учні та педагоги початкової ланки школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» долучились до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, провівши уроки толерантності. У нестандартній формі ми розкрили зміст понять «толерантність», «інвалідність», ознайомились з порушеннями, які можуть бути у людини, вчились встановлювати доброзичливі та толерантні стосунки з іншими. Діти зробили висновок, що найголовніше у спілкуванні з людьми з особливостями – бачити спочатку особистість, яка стоїть перед тобою, а тоді вже – її інвалідність.

Ми надзвичайно втішені, що нам вдалось долучитись до цієї ініціативи Громадської Організації «Бачити Серцем». Сподіваємось, що і надалі матимемо можливість проводити такі уроки, адже вони виховують у наших дітей чуйність, взаємоповагу, терпимість, небайдужість та людяність.