Осінь в 3-А

Цікаво учням 3 –А класу навчатись у нашій школі.

Нещодавно у клас завітала казка. Діти стали справжніми акторами на уроці читання, адже інсценізували українську народну казку « Кривенька качечка». Учні власноручно підготували костюми та атрибути казки.

А ще третьокласники побували на бібліотечному уроці « Бібліотека- книжчин дім», на якому ознайомились із книжковим фондом бібліотеки, дізнались про новинки літератури, пригадали правила читачів . А ще дізнались багато цікавого про найбільші бібліотеки світу. В кінці уроку отримали пам’ятку “ Бережи книгу».

Та школярі не лише артисти, а й юні дослідники. Діти досліджували властивості корисних копалин рідного краю. Результатом дослідження був урок – захист проектів « Шукачі скарбів», на якому учні продемонстрували свої  знання.

В рамках проведення  Міжнародного дня людей з інвалідністю, учні стали учасниками уроку толерантності, на якому вчилися встановлювати доброзичливі стосунки з людьми з особливими потребами: чуйність, людяність, терпимість, повагу.