Екскурсія військовою частиною

7 грудня учні 8-В класу   відвідали 14 окрему механізовану бригаду. Екскурсія  була цікавою, насиченою та повною нових вражень. Діти познайомилися з історією бригади, відвідали казарму танкового батальйону Під час екскурсії школярі мали можливість   роздивитися  колекцію прапорів, яка складається з 21 прапора, кожен з яких привезений з різних місць дислокації бійців батальйону в зоні проведення АТО.   Екскурсійна програма передбачала відвідини музею 14 окремої механізованої бригади, а також похід у парк бойових машин. Учні ознайомитись із екіпіруванням та озброєнням військової частини. Хлопці та дівчата із задоволенням та гордістю потримали військову зброю та уявили себе в ролі солдатів, побували всередині справжнього бойового БТРа.   Діти  шаленіли  від можливості торкнутися до бойової техніки, яка обороняли східні рубежі нашої держави. Після такої пізнавальної екскурсії учні із захопленням слухали історії про випадки в АТО з життя бійців, які щойно повернулися із передової.