Шановні батьки!

З метою приведення контингенту дітей у відповідність до ст.90 Бюджетного кодексу України та з метою формування класів відповідно до перспективного  розвитку навчального закладу, повідомляємо Вас про те, що учні 4-их класів будуть зараховуватися до базової школи (у 5-ий клас) за наступними критеріями та в такому порядку:

• Учні, в яких середній бал успішності по закінченню 4-ого класу становитиме 10 та вище, які зареєстровані  у містах та селах Волинської області та м.Володимирі-Волинському.
  • Учні, в яких середній бал успішності становитиме 9-8 балів , які зареєстровані у містах та селах Волинської області (крім м.Володимира-Волинського)
  • Учні, в яких бал нижче 8 – лише ті, які займаються у спортивних секціях (футбол, бокс) та в майбутньому планують навчатися у спортивних класах та зареєстровані у містах та селах Волинської області (крім м.Володимира- Волинського)

Зарахування дітей пільгових категорій буде проводитись на умовах збереження співвідношення дітей з міста та інших територій( 30% /70%)

Адміністрація школи