LOTS OF SOCKS

Як і в усьому світі, в рамках Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, в Україні буде проходити щорічна масова акція – флешмоб «LOTS OF SOCKS». Суть акції полягає в тому, що люди, які висловлюють толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, 21 березня надягають яскраві, непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми. Ви можете креативно підійти до теми флешмобу і зробити з шкарпеток шарф, краватку або прикріпити на одяг чи сумку. Викладіть фотографії в соціальні мережі і підтримайте людей з синдромом Дауна.

І ми долучилися до щорічної акції – флешмоб “LOTS OF SOCKS”.  Ось такі наші яскраві, непарні шкарпетки, які одягнули діти, приєднавшись до акції у підтримку людей з синдромом Дауна.