ПРОТОКОЛ №1 засідання приймальної комісії Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»

ПРОТОКОЛ  №1                                                        

засідання приймальної комісії Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату

«Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»

 

14.06.2018                                                                               

Голова приймальної  комісії: Вірковський В.П., директор школи

Присутні:  Н.В. Дядіо – заступник директора з навчальної роботи;

Т.В. Віжанська – заступник директора з виховної роботи;

Л.М. Форманюк – заступник директора з навчально-виховної  роботи;

Н.В. Кліщук – заступник директора з навчально-виховної роботи;

А.І. Майкут – вчитель української мови;

І.В. Ковальчук – вчитель математики;

М.С. Нагорний – фахівець (завідувач спортивного комплексу).

 

                                               Порядок денний:

  1. Про рекомендацію щодо зарахування на вільні місця до навчального закладу вступників згідно результатів конкурсного випробування.
  2. Різне.

 

Слухали:

Дядіо Н.В.,заступника директора з навчальної роботи, яка повідомила присутнім, що подано для вступу  заяв: 5 клас – 20; 6 клас – 13; 7 клас – 26; 8 клас – 18; 9 клас – 15; 10 клас – 18.

Виступили:

Форманюк Л.М., голова предметної комісії з української мови, яка ознайомила присутніх з результатами конкурсного випробування з української мови (диктант з граматичним завданням) і  внесла пропозицію щодо зарахування до навчального закладу згідно отриманих балів таких вступників:

до 5 класу:

1 Квашук Олександр
2 Клешнін Нікіта
3 Квашук Тетяна
4 Боруцька Ярина
5 Матвійчук Назар
6 Черевко Захар
7 Кузнєцов Дмитро
8 Собота Марія-Софія
9 Собота Магдалена
10 Панасюк Анна

до 6 класу:

1 Дарчик Василь
2 Кінь Володимир
3 Мацюк Назар
4 Андрощук Любомир
5 Шпоняк Володимир
6 Маковська Віолета

до 7 класу:

1 Мінчук Софія
2 Диміч   Юліана
3 Гуц Дарина
4 Гноєва Богдана
5 Ребров Павло
6 Іщик Даніїл
7 Даценко Анатолій
8 Осінцов Ілля
9 Черняк Микола
10 Логвінов Назар
11 Деменюк Ілля
12 Спринська Анастасія
13 Крутнов Даніїл
14 Ковальчук Павло
15 Даценко Анастасія
16 Літвін Кіра
17 Навроцький Дмитро
18 Булан Дмитро
19 Марцев Дмитро
20 Каразій Дмитро

 

до 8 класу:

1 Кузнєцов Дмитро
2 Чижик Іванна
3 Туревич Назар
4 Наумич Олеся
5 Лишук Максим
6 Гальчун Анатолій
7 Жолоб Андрій
8 Голуб Юля
9 Бобік Тетяна

 

до 9 класу:

1 Черніченко Крістіна
2 Гадада Тетяна
3 Коляда Ярослав
4 Кускова Яна
5 Хмизовець Дмитро
6 Харевич Маргарита
7 Бабіляс Дарина
8 Кисляк Софія
9 Никитюк Наталія
10 Гурич Ілля
11 Гавронський Василь
12 Коноплян Вероніка
13 Сачук Едуард

 

до 10 класу:

1 Кушнір Наталія
2 Каверзіна Анна
3 Коляда Ангеліна
4 Палій Марія
5 Утверт Павло
6 Окшин Богдана
7 Марценюк Владислав
8 Деменюк Денис
9 Чепіль Тарас
10 Круцкевич Кирил
11 Приступа Дмитро

 

Виступили:

Дядіо Н.В., голова предметної комісії з математики, яка ознайомила присутніх з результатами конкурсного випробування з математики у 5-их, 6-тих класах та класах з поглибленим вивченням даного предмету. Погодилась з пропозицією Форманюк Л.М. щодо рекомендації зарахувати до навчального закладу запропонованих вступників.

Виступили:

Вірковський В.П., голова предметної комісії з історії, який озвучив результати конкурсного випробування з історії у 9 класі та рекомендував до зарахування запропонованих вступників.

Виступили:

Нагорний М.С., голова предметної комісії з фізичної культури, який  ознайомив членів комісії з результати конкурсного випробування  з фізичної культури у спортивних класах та  підтримав пропозицію зарахувати до навчального закладу вище зазначених вступників.

 

Ухвалили:

  1. Рекомендувати до зарахування згідно результатів конкурсного випробування на вільні місця до навчального закладу  таких вступників:

до 5 класу:

1 Квашук Олександр
2 Клешнін Нікіта
3 Квашук Тетяна
4 Боруцька Ярина
5 Матвійчук Назар
6 Черевко Захар
7 Кузнєцов Дмитро
8 Собота Марія-Софія
9 Собота Магдалена
10 Панасюк Анна

до 6 класу:

1 Дарчик Василь
2 Кінь Володимир
3 Мацюк Назар
4 Андрощук Любомир
5 Шпоняк Володимир
6 Маковська Віолета

до 7 класу:

1 Мінчук Софія
2 Диміч   Юліана
3 Гуц Дарина
4 Гноєв Богдана
5 Ребров Павло
6 Іщик Даніїл
7 Даценко Анатолій
8 Осінцов Ілля
9 Черняк Микола
10 Логвінов Назар
11 Деменюк Ілля
12 Спринська Анастасія
13 Крутнов Даніїл
14 Ковальчук Павло
15 Даценко Анастасія
16 Літвін Кіра
17 Навроцький Дмитро
18 Булан Дмитро
19 Марцев Дмитро
20 Каразій Дмитро

 

до 8 класу:

1 Кузнєцов Дмитро
2 Чижик Іванна
3 Туревич Назар
4 Наумич Олеся
5 Лишук Максим
6 Гальчун Анатолій
7 Жолоб Андрій
8 Голуб Юля
9 Бобік Теттяна

 

до 9 класу:

1 Черніченко Крістіна
2 Гадада Тетяна
3 Коляда Ярослав
4 Кускова Яна
5 Хмизовець Дмитро
6 Харевич Маргарита
7 Бабіляс Дарина
8 Кисляк Софія
9 Никитюк Наталія
10 Гурич Ілля
11 Гавронський Василь
12 Коноплян Вероніка
13 Сачук Едуард

 

до 10 класу:

1 Кушнір Наталія
2 Каверзіна Анна
3 Коляда Ангеліна
4 Полій Марія
5 Утверт Павло
6 Окшин Богдана
7 Марценюк Владислав
8 Деменюк Денис
9 Чепіль Тарас
10 Круцкевич Кіріл
11 Приступа Дмитро

 

Голова приймальної комісії                                  Вірковський В.П.

Члени комісії:

Н.В. Дядіо

Т.В. Віжанська

Л.М. Форманюк

Н.В. Кліщук

А.І. Майкут

І.В. Ковальчук

М.С. Нагорний

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *