Цікава екскурсія

«А чи любите ви іграшки?»   Мабуть, не залежно від віку, кожен відповість:   «Так!». От і ми  разом  з батьками вирішили потішити  учнів 3-А класу.

26 вересня було організовано екскурсію до Луцька  на фабрику іграшок «Тигрес». Там діти ознайомились із технологією виготовлення м’яких та пластмасових іграшок і  отримали величезне задоволення, придбавши ту, яка сподобалась.

Цього дня на дітей чекав ще один сюрприз. Батьки організували їм майстер-клас з виготовлення піци в  грузинському ресторані «Сулі-гулі».  Дітлахи за  допомогою майстрів мали можливість  приготувати свої вироби з тіста і з великим задоволення їх скуштувати. На завершення майстер-класу малечі було вручено сертифікати «Майстер з  виготовлення піци».

Ця екскурсія надовго запам’ятається нашим діткам.

Фото звіт