Виховний захід «Тарас Шевченко-геніальний син українського народу»

На дошці портрет Т.Г.Шевченка, «Кобзар», виставка творів поета, репродукції картин, презентація.

11 березня в 1-А класі відбувся виховний захід «Тарас Шевченко-геніальний син українського народу»,де учні мали змогу познайомитись з життям і творчістю великого сина України.Класовод  Власюк Т.А. та асистент вчителя Швайковська А.А. ознайомили  дітей зі сторінками життя та біографії українського генія.Творча спадщина великого сина України, його життя – явище невичерпне, незбагненне і вічне.Сьогодні Шевченка ми розуміємо настільки, наскільки відчуваємо свій час. Але, щоб краще осягнути поета як нашого сучасника, треба звернутися до його творів.Саме тому відбулися читання напам’ять,присвячені річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка. Учні  класу  мали змогу зануритися у світ краси . Ніжно і проникливо, щиро і захопливо лунали невмирущі рядки Шевченкової поезії. Неповторні строфи розкривали перед учнями світлі та гіркі поетові враження, народні пісні, краєвиди рідної землі, глибокі почуття закоханих.Магія Шевченкового слова полонила присутніх, бо часові непідвладне те, що зберігає народна пам’ять.Всі бажаючі могли продемонструвати красу і чарівність Шевченкового слова,доторкнутись до спадщини, яку залишив поет.

Наприкінці заходу відбувся огляд тематичної книжкової виставки. Діти та педагоги залишились із хорошими враженнями і з задоволеннням від виховного заходу.