Україна очима молодих

З 17 по 19 квітня 2019 року у м. Львів відбулася Міжнародна  науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук “Україна очима молодих” яку організували  Національний центр “Мала академія наук України” та Львівська обласна Мала академія наук.

Учасником конференції був і учень нашого ліцею Андрощук Михайло. Школярі презентували  власні ідеї щодо вирішення актуальних питань сьогодення, а саме: економічного зростання регіонів, формування та функціонування об’єднаних територіальних громад в Україні, дослідження якості продуктів харчування та вплив раціону харчування на організм людини, визначення особливостей раціонального природокористування в регіоні тощо.

Бажаємо Михайлу та його науковому керівнику – Наталії Василівні Дядіо-  завзяття у науковому пошуку та творчого натхнення для нових звершень.