Для Вас, наймиліші!!!

Життя починається від матері – найріднішої, найближчої  людини.

Мама – це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки. Мама – це ще й ангел-охоронець, який завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем.

День матері – це особливий день, коли кожен повинен привітати свою неньку, подарувати їй щонайменше посмішку, висловити свою шану, любов та повагу.

Напередодні Дня матері у 2-А класі було проведено свято «Для вас, наймиліші». Учні декламували вірші, співали пісні, веселили усмішками, змагалися разом із мамами у конкурсах.

Школярі подарували своїм матусям та бабусям не лише слова вдячності та любові, а й подарунки, виготовлені власноруч.

Тепла, дружня атмосфера та щирі посмішки зробили цей весняний день по-справжньому яскравим та незабутнім. Промінець добра та любові торкнувся кожного, хто був присутній на святі.