Шановні батьки!

У 2019 році в бюджеті ліцею відсутні кошти на оздоровлення дітей. Обласним закладам освіти кошти на оздоровчу кампанію не виділялись. Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» Р. IV, ст. 24 «Фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку», «Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки»:  «…..фінансування здійснюються за рахунок коштів державного бюджету, місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел, не заборонених законодавством».

Кошти на оздоровлення виділені місцевим бюджетам, міськвиконкомам та районним державним адміністраціям, територіальним громадам.

По питанню виділення путівок звертайтесь в управління праці та соціального захисту Володимир-Волинської міської ради та органів місцевого самоврядування по місцю проживання!