Цікавий квест

Травень – місяць жнив у школі. Тож 14 травня учні 3-4 класів, які брали участь   у шкільній Малій академії наук, продемонстрували свої знання, вміння і кмітливість в інтелектуальному квесті, який провели на свіжому повітрі.

У формі пошукової гри школярам запропонували виконати низку різноманітних завдань з математики, природознавства, української та англійської мов. Шукаючи відповіді на запитання та шляхи виконання завдань, діти не тільки пізнавали нове, а й вчили один одного швидко міркувати, враховуючи обставини і наявні ресурси.

Учасники розв’язували математичні головоломки, кросворди, розшифровували  прислів’я, відгадували англійські загадки, пояснювали фразеологізми.  Педагоги підібрали цікаві завдання, команди діяли  дружно й злагоджено, що й стало запорукою вдалого проведення квесту.  І хоч  емоційна напруга була досить сильна, учні застосували багато знань та вмінь, які здобули на заняттях у шкільній Малій академії наук.

Проведений квест приніс дітям і педагогам незабутні враження та велике задоволення від отриманих результатів.