Шкільний конкурс-захист наукових проектів

Дослідницька робота сприяє розкриттю творчої особистості, спонукає до самоосвіти , сприяє самовизначенню учнівської молоді  у професійному розвитку. Саме з метою розвитку вмінь і  знань учнів та зацікавлення їх вивченням окремих предметів у нашому ліцеї  29 травня  було проведено шкільний  захист науково – дослідницьких проектів  серед учнів 5-8 х  класів. Всі учасники  представляли  свої роботи  у різних галузях дослідження : біології і  природознавства, історії  і географії,  математики  і  хімії, української  літератури.  Учні   досить майстерно,  дотримуючись вимог і рекомендацій  презентували свої  дослідницькі  проекти.

Оцінювало  роботу юних науковців  досвідчене журі – призери  обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Волинської Малої академії наук.   Всі учасники нагороджені грамотами, які урочисто вручені на святі останнього дзвінка.

Сподіваємось  шкільний захист наукових проектів у нашому навчальному закладі стане традиційним, адже саме такі заходи  сприяють формуванню особистості з високим потенціалом  активності та цілеспрямованості.