Вступна кампанія

Ознайомитись із протоколом
засідання приймальної комісії Володимир-Волинського ліцею
 «Центр освіти» Волинської обласної ради можна ТУТ

Перелік документів необхідних для зарахування дитини у Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» Волинської обласної ради

• учнівська особова справа дитини або інший  документ про освіту (за наявності);
  • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • медичні довідки про стан здоров’я оригінал або копія (ф. 086-1/0, ф. 063)
  • копія ідентифікаційного коду дитини;
  • копії паспортів батьків ( 1,2,11 сторінки) та ідентифікаційних кодів;
  • довідки про склад сім’ї;
  • довідки, що підтверджують наявність пільг (одинока матір, малозабезпечена сім’я, учасник АТО (посвідчення УБД), ЧАЕС);
  • копії документів для укомплектування особової справи (посвідчення дитини-інваліда, багатодітна сім’я, свідоцтва про розлучення або рішення суду про розірвання шлюбу, рішення суду про призначення аліментів, рішення суду про опіку, свідоцтво про смерть батьків, інше).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Для учнів (здобувачів освіти), які будуть постійно проживати у закладі освіти необхідно додатково здати довідку про епідоточення.