Безпека понад усе

Сьогодні, як ніколи зростає важливість співпраці школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість застерегти дітей від необдуманих вчинків, навчити як правильно діяти в конфліктних ситуаціях, як приймати зважені рішення, допомогти оволодіти навичками самозбереження. 14 листопада відбулась зустріч учнів 7-9 – тих класів з представниками сектору ювенальної превенції. Учням розповіли про правила дорожнього руху та основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, про булінг, його види, звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Зустріч відбулась у формі діалогу між дітьми та представниками поліції, під час якого зверталась увага на порушення дисципліни у школі: пропуски занять, спізнення на уроки та порушення дисципліни, куріння та вживання нецензурної лексики.