Інформаційно-бібліотечний центр – територія успіху

Цікаво пройшов щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотекпід гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Працівники інформаційно-бібліотечного центру пропагували  читання книг під час проведення різноманітних заходів. Першокласникам запам’яталась бесіда   «Книга – твій друг», другокласники стали учасниками бібліотечного уроку «Звідки прийшла книга»,   третьокласники розповідали про свої улюблені книги під час бесіди «Книга завжди поруч з нами». Учні 4-5 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Я і моя улюблена книжка». Шестикласники пропагували читання сучасної літератури під час марафону «Читаємо без зупинки».  Учні       7-х класів здійснили віртуальну подорож  «Найбільші бібліотеки світу». Про літературні уподобання розповіли учні 8-х класів в есе «Диво, ім’я якому книга», свої погляди про сучасні можливості бібліотеки висловлювали старшокласники під час диспуту «Використання інформаційних ресурсів інформаційно-бібліотечного центру в освітньому просторі». Учні ліцею демонстрували світлини  зі своїми улюбленими книгами та прорекламували їх під час фотокросу   «Я – читач шкільної бібліотеки». Новоприбулі школярі познайомилися з можливостями інформаційно-бібліотечного центру та стали читачами бібліотеки.

На осінніх канікул учні змагалися в інтелектуальній грі «Книжкові хакери», педагоги ліцею познайомились з послугами, що надає інформаційно-бібліотечний центр, а також висловити свої пропозиції щодо співпраці під час круглого столу «Бібліотека + педагогічний колектив = співпраця на користь майбутнього».

Бліц-опитування «Якою ви бачите сучасну шкільну бібліотеку» вказало на перспективи розвитку цього структурного підрозділу ліцею. Під час проведення щорічного Всеукраїнського місячника було створено презентацію «Інформаційно-бібліотечний центр – територія успіху».