Школа лідера

27-го листопада в культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського відбулося урочисте святкування 29-ої річниці Спілки дитячих об’єднань міста “Веселка збирає друзів”.

З нагоди річниці Спілки дитячих об’єднань міста для лідерів учнівського самоврядування організували святкову конкурсну програму “Веселка збирає друзів”, у якій взяли участь представники 6-ти навчальних закладів. Учні нашого ліцею Гейко Маряна та Огороднічук  Максим разом з учнями  ЗОШ №5 та гімназії ввійшли до складу команди « Пульс». У дружній атмосфері з позитивними емоціями вони змагалися з командою Акуна матата (ЗОШ №1, ЗОШ №2, НВК №3 – ліцей).

Усі лідери достойно показали свої знання, продемонстрували організаторські здібності, довели, що вміють працювати в команді і мають хороший рівень знань. За  підсумками конкурсів та згідно рішення журі переможцем все ж стала команда “Акуна матата”. Проте гарний настрій,  хороші враження  та подарунки від організаторів свята отримали всі конкурсанти.