Уроки на природі

Не можна дивитися на світ, сидячи в класі! Побачити себе у ньому, відкрити для себе нове, досліджувати невідоме, і не лише це – дають уроки на природі. До того ж, в час пандемії COVID-19 проведені уроки у такому форматі дуже корисні. Адже свіже повітря позитивно впливає на наше здоров’я. Учні початкових класів із задоволенням поринули у світ природи на уроках ЯДС, літературного читання, математики. Вони багато досліджували, спостерігали, розпізнавали різні рослини, бавилися у ігри та складали і розв’язували задачі про все, що нас оточує. Довкола нашого міста є місцини, де можна побачити багато цікавого та з користю провести час на природі. Перебуваючи на екскурсії у новому сквері міста біля р. Риловиця юні нушівці досліджували прилеглі водойми, спостерігали за поведінкою річкових тварин та ростом декоративних рослин. Діти працювали в команді, виконуючи різні завдання. А ще маленькі початківці пригадали правила поведінки у громадських місцях та правила дорожнього руху.