Пізнаємо таємниці Сонячної системи!

Людина завжди прагнула пізнати незвідане. Космос – такий близький і водночас далекий – завжди вабив людей.Учні 4-А та 4-Б класів разом з класоводами, вихователями та батьками працювали над проєктом «Таємниці Сонячної системи». Мандруючи просторами Всесвіту, школярі дізналися багато нового та цікавого. Учні активно та злагоджено працювали як на уроці, так і на підготовчому етапі. Робота над виконанням завдань проєкту сприяла розвитку допитливості та фантазії, ініціативи та творчості; формуванню навичок самостійної пошукової роботи.Під час уроку-захисту проєкту четвертокласники з захопленням презентували виготовлені власноруч макети Сонячної системи, плакати, буклети та малюнки. У Всесвіті ще багато незвіданого! Навчайтеся, пізнавайте, відкривайте, наші юні дослідники!