День толерантності

Сьогодні з гарним та позитивним настроєм можемо підвести підсумки уже традиційного у нашому закладі ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Адже цей тиждень дійсно був насичений різними цікавими та незабутніми заходами. Думаю, кожен учень та педагог відчув цю атмосферу доброти, щирості та позитиву. Все ж таки толерантне ставлення один до одного допомагає у вирішенні різних ситуацій. Класно, коли ранок у закладі починається з позитиву для педагогів і учнів, так-як кожен мав змогу отримати «мішечок компліментів для себе». Надзвичайно цікаво проходила акція «візьми частинку гарного настрою на день», де щоперерви усі бажаючі отримували «маленькі позитивчики настрою на день». Ми дарували світу свою посмішку за допомогою фотоконкурсу, мали змогу висловити свою думку щодо толерантності у «відкритий мікрофон», передбачали «добрі прогнози на тиждень». І звісно, як без доброти у день толерантності, з великим задоволенням провели акцію «кредит доброти» – зроби добру справу і добро повернеться до тебе…! І на завершення тижня учні мали змогу відвідати «зупинку подяки» та подякувати усім кому так хотілося подякувати у цей день. А наша соціально-психологічна служба також щиро дякує помічникам-волонтерам, які щороку допомагають в проведенні тижня толорантності: Ковальчук Анні, Барашковій Олександрі та Потапюк Ользі та усім тим хто активно був з нами впродовж тижня). Усі ви величезні молодці!