Книжкова кав’ярня «Дві філіжанки»

Бувають люди із кави,

І також бувають із чаю,

Відтак є (ці) каві,

А є (надзви) чайні!

Різноманітне книжкове меню вперше створювали вихованці ліцею разом бібліотекарями у Книжковій кав’ярні «Дві філіжанки». Учні 5-8 класів  презентували улюблені книги своїм одноліткам, зокрема , «Теплі історії з корицею» Ю.Смаль, «Джуді Муді» М.МакДоналд, «В країні сонячних зайчиків» В. Нестайко, «Дівчаче дозвілля на всі 100» Н.Зотова, «Пригоди Піноккіо» К.Коллоді та ін.,  розповіли про захоплюючі  моменти із прочитаних  книг. Переглянули відеоролик «Цікаві факти про каву», адже мільйони людей обожнюють аромат кави  і «це такий напій, який розігріває ранок всього світу».  Виразне читання поезії завершило зустріч у Книжковій кав’ярні.

Учні ліцею навчились чомусь сучасному та креативному, пригощаючись  теплим чаєм  із солодощами. Проте ж головними смаколиками були все ж таки книги, адже «книги – кораблі думки, мандрують по хвилях часу й обережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління».