Учителі художньо-естетичного напрямку:

Бічук Людмила Іванівна – учитель технологій, має не повну вищу освіту, 32 роки педагогічного стажу, 11 тарифний розряд та звання «Старший вчитель». Її учні є призерами  олімпіади з технологій  ІІІ (обласного)  рівня.
Андрощук Леонід Якович учитель технологій, має не повну вищу освіту, 34 роки педагогічного стажу, 12 тарифний розряд. Його учні є переможцями і призерами олімпіади з технології ІІІ ( обласного) рівня.
 Ничипорук Андрій Сергійович учитель образотворчого мистецтва, має повну вищу освіту, 15 років педагогічного стажу, першу кваліфікаційну категорію. Його учні є призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії», переможцями Всеукраїнського конкурсу логотипу HUHTC, призерами міського етапу конкурсу дитячої творчості з використанням державної символіки «Знаю, горджуся, ціную!» у номінації «Прапор України».
Рудчик Ольга Іванівна – учитель музичного мистецтва, має повну вищу освіту, 23 роки педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію та звання «Старший вчитель»,  керівник звітів художньої самодіяльності.