2022-2023 н.р.
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових дисциплін
Клас | Прізвище та ім’я учня | Предмет | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
11-В | Бугайчук Христина | Польська мова | ІІ | Панасевич І.М. |
11-В | Захарчук Назар | Інформатика | ІІІ | Дзюба О.М. |
10-В | Місін Денис | ІІІ | ||
7-В | Борисова Лідія | Математика | ІІІ | Гнатюк Т.В. |
8-Б | Жаворонкова Дарія | Українська мова | ІІ | Гіль В.М. |
11-В | Захарчук Назар | Інформаційні технології | ІІІ | Дзюба О.І. |
10-В | Місін Денис | ІІІ | ||
10-В | Ларін Максим | Біологія | ІІ | Ларіна В.В. |
10-В | Сьомак Ярослав | ІІ | ||
11-В | Троць Софія | Біологія | ІІІ | Дядіо Н.В. |
9-В | Кондратюк Анна | ІІІ |
Призери ІІ етапу Всеукраїнського захисту науково – дослідницьких робіт
Волинської Малої академії наук
Клас | Прізвище та ім’я учня | Секція | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
11-В | Захарчук Назар | Технології програмування | ІІІ | Дзюба О.М. |
10-В | Сьомак Ярослав | Екологія | ІІІ | Тлучкевич О.О. |
9-В | Віжанська Єлизавета | Історія України | ІІІ | Форманюк Л.М. |
8-Б | Жаворонкова Дарія | Українська мова | ІІІ | Гіль В.М. |
Призери ІІ туру конкурсу краєзнавчо-досдідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
Клас | Учасники | Напрямок експедиції | Зайняте місце | Прізвище керівника |
6-А | Учні 6-А класу | Із батьківської криниці | ІІ | Лобацька Л.М. |
2021-2022 н.р.
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових дисциплін
Клас | Прізвище та ім’я учня | Предмет | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
11-В | Оніщук Дмитро | Англійська мова | ІІІ | Вірковська Л.В. |
9-В | Мшенецький Денис | Хімія | ІІ | Гись Ю.В. |
8-А | Дубецький Максим | Математика | ІІ | Матвіюк Ю.В. |
10-В | Бугайчук Христина | Польська мова | ІІІ | Панасевич І.М. |
8-Б | Шостакевич Тарас | Трудове навчання | І | Андрощук Л.Я. |
8-Б | Сахарук Катерина | ІІІ | Бічук Л.І. | |
8-А | Черевко Захар | Історія | ІІІ | Форманюк Л.М. |
9-В | Гаврилюк Захар | Інформатика | ІІ | Дзюба О.М. |
10-В | Захарчук Назар | ІІІ | ||
9-В | Місін Денис | Інформаційні технології | І | |
11-В | Войтюк Тетяна | ІІІ |
Призери ІІ етапу Всеукраїнського захисту науково – дослідницьких робіт
Волинської Малої академії наук
Клас | Прізвище та ім’я учня | Секція | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
10-В | Захарчук Назар | Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми | ІІІ | Дзюба О.М. |
9-В | Мшенецький Денис | Хімія | ІІІ | Гись Ю.В. |
9-В | Сьомак Ярослав | Екологія | ІІІ | Тлучкевич О.О. |
Призер обласного етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
Клас | Прізвище та ім’я учня | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
7-Б | Жаворонкова Дарія | ІІ | Гіль В.М. |
Переможець ІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського чемпіонату
з інформаційних технологій «Екософт»
Клас | Прізвище та ім’я учня | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
9-В | Місін Денис | І | Дзюба О.М. |
2020-2021 н.р.
Переможець ІІ етапу Всеукраїнського захисту науково – дослідницьких робіт
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | Секція | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
1 | Костюк Валерія | 8 | Екологія | ІІІ | Тлучкевич О.О. |
Переможці в обласних змаганнях з робототехніки в категорії «Сумо»
№ | Прізвище та ім’я
учня |
Клас | Зайняте місце | Категорія | Прізвище вчителя |
1 | Сьомак Ярослав | 8 | І | Дистанційно-керовані роботи | Ничипорук А.С. |
2 | Карпешко Роман | 8 | І | ||
3 | Гаврилюк Захар | 8 | ІІ | Автономні роботи | Дзюба О.М. |
4 | Дзюба Назарій | 2 | ІІ |
Переможець обласного конкурсу юних казкарів «Казку складаю сам»
серед читачів учнів 1-9 класів
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
1 | Борисова Лідія | 5 | ІІ | Кліщук Н.В. |
Переможці VІ Відкритого конкурсу читців Лесі Українки
«Я хочу крізь сльози сміятись»
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | Зайняте місце | Номінація | Прізвище вчителя |
1 | Таранченко Катерина | 4 | ІІ | Краще індивідуальне декламування | Шевчук О.О.
Кандиба О.О. |
2 | Павлюк Єва | 3 | ІІІ | Краще індивідуальне декламування | Ковалюк Л.Ф.
Кандиба О.О. |
Призер ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина- Україна»
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | Напрям | Прізвище вчителя |
1 | Кущик Ольга | 11 | «Із батьківської криниці» | Лобацька Л.М. |
Призери VI Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів
«Літературний всесвіт»
№ | Прізвище та ім’я учня | Клас | Напрям | Прізвище вчителя |
1 | Гапко Олександра | 5 | Казка | Кліщук Н.В. |
2 | Борисова Лідія | 5 | Казка | Кліщук Н.В. |
3 | Литвинова Олександра | 6 | Казка | Тарасюк Л.З. |
2019-2020 н.р.
Переможці ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів
Клас | Прізвище та ім’я учня | Предмет | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
9-В | Губа Вероніка | Трудове навчання | ІІ | Бічук Л.І. |
8-В | Подзізей Дмитро | Трудове навчання | ІІ | Андрощук Л.Я. |
8-В | Доровських Сніжана | Українська мова і література | ІІІ | Тарасюк Л.З. |
11-В | Ліпко Вікторія | Екологія | ІІІ | Тлучкевич О.О. |
Біологія | ІІІ | Дядіо Н.В. | ||
9-В | Павлюк Богдан | Хімія | І | Гись Ю.В. |
8-В | Пасієвич Дмитро | Хімія | ІІІ | Гись Ю.В. |
9-В | Оніщук Дмитро | Англійська мова | ІІІ | Вірковська Л.В. |
Історія | ІІІ | Форманюк Л.М. | ||
10- В | Шевчук Яна | Біологія | ІІ | Дядіо Н.В. |
11-В | Гринюк Сергій | Інформатика | ІІІ | Назаров А.М. |
9- В | Войтюк Тетяна | Інформаційні технології | ІІІ | Дзюба О.М. |
Призери обласного турніру юних хіміків ( ІІІ місце)
Прізвище та ім’я учасника команди | Клас |
Андрощук Михайло | 11-В |
Губерук Марія | 11-В |
Форманюк Оксана | 11-В |
Слук Степан | 11-В |
Павлюк Богдан | 9-В |
Переможці обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
Клас | Прізвище та ім’я учня | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
4-Б | Борисова Лідія | ІІ | Кандиба О.О. |
5-Б | Жаворонкова Дарія | ІІІ | Гіль В.М. |
8-В | Доровських Сніжана | ІІІ | Тарасюк Л.З. |
Призери ІІ етапу Всеукраїнського захисту науково – дослідницьких робіт
Клас | Прізвище та ім’я учня | Секція | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
9-В | Павлюк Богдан | Хімія | ІІ | Гись. Ю.В. |
8-В | Пасієвич Дмитро | Хімія | ІІ | Гись. Ю.В. |
11-В | Ліпко Вікторія | Загальна біологія | ІІ | Дядіо Н.В. |
11-В | Форманюк Оксана | Медицина | ІІІ | Дядіо Н.В. |
10-В | Шевчук Яна | Зоологія. Ботаніка | ІІ | Дядіо Н.В. |
Історичне краєзнавство | ІІ | Форманюк Л.М. | ||
11-В | Мороз Антоніна | Прикладна математика | ІІІ | Гнатюк Т.В. |
9-В | Глодік Тетяна | Географія та ландшафствознавство | ІІІ | Сачков А.М. |
Призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних гумористів
«Посміхнемось щиро Вишні»
№ | Клас | Прізвище та ім’я учня | Місце | Прізвище вчителя |
1 | 6-А | Остапюк Анісія | ІІІ | Гіль В.М. |
2 | Яцук Іван |
2018-2019 навчальний рік
Призери обласного турніру юних хіміків
( ІІІ місце)
Прізвище та ім’я учасника команди | Клас |
Гись Денис | 11 |
Андрощук Михайло | 10-В |
Губерук Марія | 10-В |
Форманюк Оксана | 10-В |
Павлюк Богдан | 8-В |
Переможець обласного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
Клас | Прізвище та ім’я учня | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
7-В | Доровських Сніжана | ІІІ | Тарасюк Л.З. |
Призери ІІ етапу Всеукраїнського захисту
науково – дослідних робіт
Клас | Прізвище та ім’я учня | Секція | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
8-В | Павлюк Богдан | Хімія | ІІ | Гись. Ю.В. |
10-В | Мацюк Ірина | Фольклористика | ІІ | Кліщук Н.В. |
10-В | Ліпко Вікторія | Загальна біологія | ІІ | Дядіо Н.В. |
9-Б | Коляно Олена | Українська література | ІІІ | Майкут А.І. |
Теологія, релігієзнавство та історія релігії | ІІІ | Форманюк Л.М. | ||
9-Б | Шевчук Яна | Зоологія і ботаніка | ІІІ | Дядіо Н.В. |
10-В | Андрощук Михайло | Валеологія | ІІІ | Дядіо Н.В. |
10-В | Форманюк Оксана | Медицина | ІІІ | Дядіо Н.В. |
10-В | Хомюк Вікторія | Екологія | ІІІ | Тлучкевич О.О. |
11 | Гись Денис | Хімія | ІІІ | Гись Ю.В. |
2017-2018 навчальний рік
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових дисциплін
Клас | Прізвище та ім’я учня | Предмет | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
11-В | Нестеровський Максим | Математика | ІІІ | Гнатюк Т.В. |
10 клас | Гиь Денис | Хімія | ІІ | Гись Ю.В. |
9-А | Ліпко Вікторія | Біологія | ІІІ | Дядіо Н.В. |
9-В | Іовенко Євгеній | Інформатика | ІІІ | НазаровА.М. |
9-В | Сахарук Анастасія | Трудове навчання | ІІІ | Бічук Л.І. |
9-В | Глова Аліна | Польська мова | ІІІ | Панасевич І.М. |
7-А | Павлюк Богдан | Хімія | І | Гись Ю.В. |
Математика | ІІІ | Сиротюк О.В
Гнатюк Т.В. |
Призери обласного турніру юних хіміків
( ІІІ місце)
Прізвище та ім’я учасника команди | Клас |
Мороз Раїса | 11-В |
Пасічник Тарас | 11-В |
Гись Денис | 10 |
Губерук Марія | 9-В |
Гринюк Сергій | 9-В |
Переможець обласного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Клас | Прізвище та ім’я учня | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
3-Б | Жаворонкова Дарія | ІІ | Дьоміна Т.І. |
Учасниця Волинської команди – переможниці Всеукраїнського інтернет – турніру із природничих дисциплін « Відкрита природнича
демонстрація- 2017»
( І місце)
Клас | Прізвище та ім’я учня | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
11- В | Мороз Раїса | І | Дядіо Н.В. |
Призери ІІ етапу Всеукраїнського захисту
науково – дослідних робіт
Клас | Прізвище та ім’я учня | Секція | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
11-В | Пасічник Тарас | Хімія | ІІ | Гись Ю. В |
11-В | Мороз Раїса | Зоологія, ботаніка | ІІ | Дядіо Н.В. |
9-В | Андрощук Михайло | Валеологія | ІІІ | Дядіо Н.В. |
9-В | Глова Аліна | Польська мова | ІІІ | Панасевич І.М. |
9-В | Головенко Олексій | Експериментальна фізика | ІІІ | Войтович О.П. |
Призер обласного конкурсу юних інформатиків
Клас | Прізвище та ім’я учня | Зайняте місце | Прізвище вчителя |
6-А | Захарчук Назар | ІІІ | Назаров А.М. |
V Обласна олімпіада з робототехніки
Молодша ліга
І місце у складі:
Захарчука Назара, учня 6 – А класу,
Федорчука Сергія, учня 5 Б класу,
Середня ліга
І місце у складі:
Велимчаниці Назара, учня 7 – А класу;
Головенко Ольги, учениці 7 – А класу;
IIІ місце у складі:
Гринюка Сергія, учня 9 – В класу;
Головенка Олексія, учня 9 – В класу;
Категорія Сумо (керовані роботи)
IІ місце у складі:
Карпешка Романа, учня 5 – А класу;
Гаврилюка Захара, учня 5 – А класу;