«Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття!»

7 квітня щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року. Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому.

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, учні ліцею розпочали свій день з активної, рухової гімнастики. Спортивний, веселий ранок та доброзичлива атмосфера сприяли зміцненню здоров’я школярів. Адже, у наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

«Людина носить лікаря в собі, треба тільки вміти допомогти йому в його роботі…»

Гіпократ