День психолога

День психолога, який в Україні відзначають 23 квітня, у нашому ліцеї проходить неординарно. Справжнє шоу організовує для педагогів та учнів соціально-психологічна служба. Щороку заходи, в яких пропонують взяти участь цікаві, яскраві, неординарні. Всі зусилля спеціалістів служби спрямовані на те, щоб у ліцеї було комфортно, весело, позитивно. Сьогоднішній день розпочали з психологічної фізкультхвилинки, а потім….формували стрічку успіху для майбутніх звершень, переносилися в світ незвичайних подій – фантасмагорія « Я в ліцеї», на чілдрен кінофесті переглядали «Дронині мандрони», для педагогів відбувся воркшоп з ароматом кави на якому були дружні поради, професійна підтримка і, звичайно, кава, п’ятикласники грали квест «Emogi», який ініціювали друзі-волонтери з 8 класу, але найбільш феєричним був челендж « Кольорово та стильно»! Учні та педагоги початкових класів своїм вбранням здійснили своєрідну кольоротерапію, а учні 5-11 класів та їх вчителі дивували всіх різноманіттям стилів одягу, які демонстрували: рок, етно, ганж, препп, вінтаж, ретро, спорт, англійський, мілітарі. Атмосфера творчості, невимушеності, експериментування, емоційного переживання була сьогодні у ліцеї. Адже школа – це там де цікаво, куди хочеться повертатися і де хочеться вчитися.