Свято останнього дзвоника 2021 року!

У Володимир-Волинському ліцеї 31 травня 2021 року відбулося Свято останнього дзвоника.
  Директор ліцею Валентин Вірковський у своєму виступі зазначив, що це свято для кожного ліцеїста по – своєму радісне й водночас хвилююче: для усіх учнів – це дорослішання за рік навчання в ліцеї, для випускників останній дзвоник символізує початок шляху в доросле та самостійне життя.

У свою чергу, діти та випускники ліцею музичними та танцювальними номерами привітали присутніх та подякували вчителям і вихователям, працівникам ліцею за їхню постійну турботу, навчання й виховання.
   На згадку про останній дзвоник школярики подарували випускникам маленькі дзвіночки як символ незабутніх ліцейських років та ключики як символ початку нового шляху.
   За традицією, наприкінці свята, для випускників пролунав останній дзвоник, оплесками та різнокольоровими кульками привітали молодші школярі.
   У небо піднялися світлі повітряні кульки. Захід завершено на позитивній ноті.

Удачі вам, наші випускники та гарного відпочинку наші дорогі учні !!!