З Днем фізичної культури і спорту України!

Традиційно у другу суботу вересня у нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту України. Не лишили поза увагою цю визначну дату і ми, адже для нашого ліцею спорт має особливе значення.

З нагоди цього дня на святкову лінійку до нас радо завітали почесні гості: міський голова – Ігор Пальонка, голова Володимир-Волинської районної державної адміністрації – Юрій Лобач та голова Володимирської районної ради – Віктор Хиць, які нагородили почесними грамотами та подарунками вчителів з видів спорту та юних спортсменів нашого закладу освіти.

На нашому святі привітання линули і від безмежно талановитих та харизматичних артистів: вихованців студії сучасного естрадного танцю «Тіп Топ» (керівник – Юлія Гарчук) та клубу спортивного бального танцю «Dancer Dance Studio» (керівник – Владислав Мельничук), вокалістів – Олександра Дидича та Олександра Музичука.

Після урочистої лінійки на учнів та педагогів ліцею чекав Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!», дистанцію якого усі учасники пробігли на відмінно.

Щиро вітаємо з нагоди Дня фізичної культури та спорту не лише спортсменів, а й усіх, для кого це заняття приносить задоволення! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, сили волі та впевненості в собі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *