Спортивні досягнення минулого тижня

Життя у нашому спортивному ліцеї надзвичайно насичене і не минає жодного тижня без участі у різноманітних чемпіонатах та змаганнях. Окрім міських змагань з настільного тенісу та товариської зустрічі з волейболу, про які ми писали раніше, маємо чимало успіхів з інших видів спорту.

Минулого тижня у нашому ліцеї відбулися 2-4 тури Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд вікової категорії U-15, у яких наші дівчата вибороли беззаперечні перемоги:

«Ладомир»-ДЮСШ Буськ (м.Буськ) – 10:0; голи: Савкіна Вікторія (4), Бурденюк Дарія (1), Гладун Зоряна (4), Гринда Наталія (1);

«Ладомир»-«Ліцей» (м.Костопіль) – 2:0; голи: Савкіна Вікторія (1), Гладун Зоряна (1);

«Ладомир»-ПЖФК «Карпати» (м.Львів) – 10:1; голи: Савкіна Вікторія (5), Гладун Зоряна (1), Волощук Злата (4).

За підсумками усіх зіграних матчів варто відзначити: капітана «Ладомиру» – Зінько Антоніну, яка в багатьох моментах виручила свою команду; Савкіну Вікторію – мозок команди, що веде усіх у напрямку до перемоги; Волощук Злату – молодий талант, що проявила себе чотирма забитими голами у ворота ПЖФК «Карпати».

У суботу відбувся черговий тур Чемпіонату України з футболу ДЮФЛУ сезону 2023-2024 років, в якому суперниками наших юнаків стали гравці ФК «Волинь» (м.Луцьк). Маємо наступні результати:

U-17 : 1:2, гол : Лукач Андрій;

U-16: 5:2, голи: Гаврик Михайло (3), Мітяєв Денис(2);

U-15: 0:0;

U-14: 1:3, гол: Безкоровайний Євген.

Відзначились наші ліцеїсти чотирма перемогами і однією нічиєю 27-29 жовтня турнірі з футболу серед юнаків 2011 р.н. «MIRA-MAR MYKHALYK CUP 2023» у м. Ковель, зігравши 5 ігор проти таких команд:

ФК «Адреналін» – 8:0;

ФК «Здолбунів» – 3:0;

ФК «Львів» – 1:1;

ФК ДЮСШ-14 (м. Київ) – 7:0;

ФЦ «Ковель» – 3:0.

Кращим воротарем турніру став Авраменко Матвій, кращим гравцем команди – Чолак Андрій та кращим бомбардиром – Тарасенко Влад. Без сумніву, усі гравці команди спрацювали відмінно, проте варто виділити Полежаєва Кирила – центрального захисника, який під час однієї гри забив 3 голи!

27-29 жовтня відбувся Відкритий кубок Волинської області з лижних гонок на лижоролерах та літнього біатлону серед осіб з інвалідністю. Ось наші призери: Токарська Христина зайняла три І місця, Гранатир Артем – два І та одне ІІ місце, Тимощук Богдана – три ІІІ місця.

28-29 жовтня у місті Ковель відбувся Чемпіонат Волинської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2010-2013 років народження, де двоє наших ліцеїстів – Дудка Данило та Серватинський Ілля – вибороли «золото».

Як показують результати наших ліцеїстів – вони працювали дуже наполегливо та цілеспрямовано. Маємо надію, що це тільки початок ВЕЛИКИХ успіхів, до яких маленькими, але впевненими кроками щодня прямують наші юні спортсмени.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *