Зимова Гімназіада з лижних гонок

У перші дні лютого, в м.Сколе, Львівської області, відбулася шоста зимова Гімназіада з лижних гонок.

Гімназіада проходила три дні, учасники яких брали участь у спринті класичним стилем, у гонці класичним стилем та у гонці вільним стилем.

В змаганнях брали участь і наші лижники та лижниці команди Волинь.

Приємно, що сьогодні, у заключний день змагань, наш Кирило Кульчицький у гонці вільним стилем виборов бронзову нагороду!

Вітаємо Кирила, тренера Романа Романовича та всю команду Волинь з цією нагородою та хорошими результатами Гімназіади.

У командому заліку цих змагань наша команда зайняла восьме місце, набравши 262 очки.

Пропонуємо ознайомитись з результатами змагань Волинських лижників :

1 лютого.Спринт, класичний стиль

Дівчата 2009-2011 р.н. – 800 м.

11-місце.Дарина Казакова (Промінська гімназія Боратинської сільської ради)

33-місце.Христина Токарська ( Володимирський спортивний ліцей)

Юнаки 2007-2008 р.н. – 1200 м.

6-місце.Кирило Кульчицький (Підгайцівський ліцей Підгайцівської сільської ради)

7-місце.Назарій Савонік (Володимирський спортивний ліцей)

14-місце.Артем Гранатир (Володимирський спортивний ліцей)

16-місце.Максим Балас (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні)

Юнаки 2009-2011 р.н. – 800 м.

28-місце.Тимофій Савонік (Володимирський спортивний ліцей)

34-місце.Павло Кузьма (Ліцей №15 ЛМР)

35-місце.Назарій Кудашев (Заборольский ліцей №32 Луцької міської ради)

37-місце.Олександр Мосюк (Колківська гімназія Колківської селищної ради)

38-місце.Владислав Гордійчук (Володимирський спортивний ліцей)

2 лютого.Гонка, класичний стиль

Дівчата 2007-2008 р.н. – 3 км.

15-місце.Анна Хомюк (Ліцей №1 Луцької міської ради)

Дівчата 2009-2011 р.н. – 2 км.

13-місце.Дарина Казакова (Промінська гімназія Боратинської сільської ради)

24-місце.Христина Токарська ( Володимирський спортивний ліцей)

Юнаки 2007-2008 р.н. – 5 км.

6-місце.Кирило Кульчицький (Підгайцівський ліцей Підгайцівської сільської ради)

7-місце.Назарій Савонік (Володимирський спортивний ліцей)

14-місце.Артем Гранатир (Володимирський спортивний ліцей)

16-місце.Максим Балас (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні)

Юнаки 2009-2011 р.н. – 3 км.

22-місце.Тимофій Савонік (Володимирський спортивний ліцей)

30-місце.Павло Кузьма (Ліцей №15 ЛМР)

31-місце.Владислав Гордійчук (Володимирський спортивний ліцей)

32-місце.Олександр Мосюк (Колківська гімназія Колківської селищної ради)

34-місце.Назарій Кудашев (Заборольский ліцей №32 Луцької міської ради)

4 лютого.Гонка, вільний стиль

Дівчата 2009-2011 р.н. – 3 км.

15-місце.Дарина Казакова (Промінська гімназія Боратинської сільської ради)

31-місце.Христина Токарська ( Володимирський спортивний ліцей)

Юнаки 2007-2008 р.н. – 7,5 км.

3-місце.Кирило Кульчицький (Підгайцівський ліцей Підгайцівської сільської ради)

6-місце.Назарій Савонік (Володимирський спортивний ліцей)

14-місце.Артем Гранатир (Володимирський спортивний ліцей)

16-місце.Максим Балас (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні)

Юнаки 2009-2011 р.н. – 5 км.

22-місце.Тимофій Савонік (Володимирський спортивний ліцей)

28-місце.Олександр Мосюк (Колківська гімназія Колківської селищної ради)

30-місце.Павло Кузьма (Ліцей №15 ЛМР)

32-місце.Назарій Кудашев (Заборольский ліцей №32 Луцької міської ради)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *