Зустріч з представниками Володимир-Волинської районної організації Товариства Червоного Хреста

Безперечно, війна внесла свої корективи у життя кожного українця… Вона змусила нас навчитись приймати рішення, швидко реагувати на різні ситуації та долати свої страхи. Не бажанням, а просто необхідністю стають нині знання алгоритмів надання першої медичної допомоги, адже в умовах українського сьогодення ми повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій.

11 та 12 квітня працівники та вихованці нашого закладу освіти мали чудову нагоду поповнити свій багаж знань з основ медичних знань завдяки представникам Володимир-Волинської районної організації Товариства Червоного Хреста України: інструктору з першої допомоги Наталії Болотюк та волонтеру Юрію Петруку. Дійсно, інформація, яку ми отримали в ході їхнього практичного заняття була надзвичайно цікавою та корисною, оскільки ми мали змогу на власні очі побачити послідовність дій надання ПМД при різних видах травм, ознайомились із вмістом аптечки, який просто необхідно мати у кожній домівці тощо. Крім того, ми дізналися про роботу Володимир-Волинської районної організації Товариства Червоного Хреста України та послуги, що вона надає.

Щиро дякуємо пані Наталії та пану Юрію за дуже цікаві заняття! Віримо, що такі зустрічі обов’язково лишать слід у пам’яті кожного слухача, а наші гості завітають до Володимирського спортивного ліцею Волинської обласної ради ще не один раз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *