День пам’яті та примирення

Минають роки, відлітають у вічність… Минуло 79 років з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша – коли завершилась Друга світова війна, яка тривала 6 років.

Сьогодні – 8 травня – ми відзначаємо День пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуючи тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

Сьогодні і наші ліцеїсти віддали данину пам’яті не тільки тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, а й тим, хто віддав життя на Сході України, захищаючи наше «завтра» – усім полеглим Героям нашої Батьківщини.

Хвилиною мовчання ми вшанували тих, хто боровся за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави, а також поклали квіти до братської могили воїнів, що загинули у роки Другої Світової війни та до куточка пам’яті, присвяченого загиблим Героям у холі нашого ліцею.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців колись стала Друга світова війна. А війна для України нині – це щоденна боротьба, аби відвоювати свою ж територію та захистити народ. Ми знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Віримо, що воєнне сьогодення невдовзі закінчиться, а наші захисники повернуться додому до своїх рідних уже під мирним небом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *