Природничо – математичні дисципліни

Ковальчук Ірина Володимирівна – учитель математики, має повну вищу освіту, 29 років педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію та звання «Старший вчитель». Її учні є призерами олімпіади з математики ІІІ (обласного ) рівня.

Головенко Наталія Миколаївна – учитель математики, має повну вищу освіту, 10 років педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію. Її учні є призерами олімпіади з математики ІІІ (обласного рівня).

Шевчук Андрій Миколайович – учитель фізики, має повну вищу освіту, 7 років педагогічного стажу , ІІ кваліфікаційну категорію. Його учні є учасниками олімпіади з фізики ІІІ (обласного рівня).

Ковальчук Галина Юхимівна – учитель математики, має повну вищу освіту, 36 років педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель-методист». Призер конкурсу дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».  Її вихованці є призерами олімпіади з математики ІІ (міського) рівня.

Дзюба Олег Миколайович учитель інформатики, має повну вищу освіту, 18 років педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію. Його учні є призерами олімпіади з інформатики ІІІ (обласного) етапу , призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук ІІ (обласного) етапу (секції  «Технології програмування», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»). Його учень є переможцем   ІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт».

Дзюба Оксана Іванівна – учитель інформатики, має повну вищу освіту, 18 років педагогічного стажу, ІІ кваліфікаційну категорію. Її учні є призерами  олімпіади з інформаційних  технологій  ІІІ ( обласного) етапу.

Дядіо Наталія Василівна – учитель біології, має повну вищу освіту, 29 років педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію  та звання «Вчитель-методист».  Її учні є переможцями та призерами   олімпіади з біології ІІІ (обласного) рівня,  переможцями та призерами  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у ІІ (обласному) та ІІІ (Всеукраїнському) рівнях (секції «Загальна біологія», «Зоологія, ботаніка», «Валеологія», « Медицина»).

Сачков Андрій Миколайович- учитель географії, має повну вищу освіту, 27 років педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію. Його учні є призерами олімпіади з географії  ІІ (міського) етапу та призерами конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт Малої академії наук у ІІ(обласному) етапі (секція «Географія та ландшафствознавство»).

Гись Юрій Васильович – учитель хімії, має повну вищу освіту, 21 педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель-методист». Його вихованці є призерами та переможцями олімпіади з хімії ІІІ (обласного) та ІV ( всеукраїнського) рівнів, переможцями  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук ІІ (обласного) та ІІІ (всеукраїнського ) рівнів (секція «Хімія») та  призерами   турніру «Юних хіміків».

Стецюк Микола Володимирович – учитель з Захисту України, має повну вищу освіту, 30 років педагогічного стажу, І кваліфікаційну категорію.