Історія школи

18.10.1980р. – Відкриття школи-інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених

 

батьківського піклування.

1980р. – Створення підсобного господарства.

1982р. – Будівництво спального корпусу.

1989р. – Реорганізація школи з восьмирічної в середню.

 

1990р. – Створення принципово нової організації дитячого колективу – різновікових загонів за сімейним принципом.

1996р. – Розпочато співпрацю з благодійною організацією «Renaissance Osteuropa e.V» і  «Diakonisches Werk» (Німечина). Реалізація спільних українсько-німецьких проектів на 150 тисяч ДМ.

1997р. – Рішення міської ради про передачу приміщення для дошкільного відділення на території цукрового заводу.

1998р. – Будівництво лазні і сауни.

 

2000р. – Рішення міської ради про передачу в користування школи складськихприміщень на території «Зеленого господарства».

Відзначення 20-річчя школи.

Написання гімну та створення емблеми.

2002р. – Відкриття стаціонарного табору відпочинку «Світязь» в с.  Пульмо Шацького району Волинської області.

 

Заключення угоди про співпрацю між школою інтернатом та Волинським обласним ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Відкриття ліцейного класу з посиленою фізичною і військовою підготовкою.

2003р. – Створення шкільного парламенту.

Започатковано проведення Всеукраїнського турніру з міні-футболу «Золота осінь» між командами шкіл-інтернатів для дітей- сиріт.

Візит Міністра освіти і науки України Кременя В.Г. та голови облдержадміністрації Француза А.Й.

 

2004р. – Перехід на п’ятиденну форму навчання та нову організацію дозвілля дітей.

– Створення філії Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

2005р. – Відзначення 25-річчя школи. Створення прапора.

2006р. – Перехід на нову структуру організації дитячого колективу.

Створення трьох дитячих об’єднань: «Крокс», «Мрія», «Надія» за сімейними та територіальними принципами.

Реалізація системи управління установою.

2007р. – Початок реформування установи – реорганізація школи – інтернату успеціалізовану школу-інтернат I-III ступенів для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з поглибленим вивченням предметів спортивного та суспільно-гуманітарного профілів.

Створення експериментального майданчика регіонального рівня з проблеми «Соціалізація особливості дитини в умовах реформації спеціалізованої школи-інтернату».

2008р. – Проведення на базі навчального закладу Всеукраїнської наради з питань реформування системи інтернатних закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, для спеціалістів управлінь освітою і наукою обласних державних адміністрацій.

Відкриття басейну для дітей дошкільного віку та початкової ланки.

1.09.2008р. – II етап реформування установи – реорганізація школи-інтернату у спеціалізовану школу-інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

– Змінено статут школи, структуру: спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів, ліцейне відділення, школа дитячої творчості, дошкільне відділення, інтегрована комунальна служба, позашкільний заклад оздоровлення відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь»».

2009р. – Створено ліцейне відділення для учнів 7-11 класів

2009р. – розпочато експериментальну діяльність Всеукраїнського експерименту з проблеми «Соціалізація особистості дитини в умовах реформованої спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату».

2010р. – Відкриття їдальні на сто місць в Позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь»».

Жовтень  2010р.  – Створення нової емблеми, відкриття зимового саду.

2011р. – проведення громадських слухань «Заклад нового типу «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»: право на життя».

2011р. – Розпочато будівництво спортивного комплексу.

5-6 вересня 2012р. – Проведення Всеукраїнського семінару «Створення умов для соціалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в умовах реформування інтернатних закладів».

9 лютого 2012 р. – презентація навчального закладу на Всеукраїнській розширеній нараді на тему «Створення умов для соціалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в інтернатних закладах».

З березня 2012 р. – розширено діяльність Школи дитячої творчості за рахунок ДЮСШ (тренери секцій – керівники гуртків спортивного напряму).

30 травня 2012 р. – проведення громадських слухань «Заклад нового типу «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»: право на життя».

26 червня 2012 р. – укладання Договору про співробітництво між школою-інтернатом  та державним вищим навчальним закладом “Університет менеджменту освіти”.

5-6 вересня 2012 р. – проведення на базі навчального закладу Всеукраїнського науково-практичного семінару “Створення умов для соціалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в умовах реформування інтернатних закладів”.

Жовтень 2012 р. – святкування 50-тиріччя навчального закладу.

24 травня 2013 р. ­– презентація навчального закладу нового типу на Всеукраїнському семінарі-практикумі директорів позашкільних навчальних закладів «Управління розвитком творчості суб’єктів педагогічного процесу позашкільного навчального закладу».

Грудень 2013 р. – перемога у Національному проекті «Відкритий світ».

27 травня 2014 р. – участь директора школи Вірковського В.П. у Всеукраїнській нараді з питань загальної середньої освіти.

04 листопада 2014 р. – презентація експериментальної роботи на II Міжнародній науково-практичній конференції «Досвід міжнародної співпраці громадських і державних організацій: насамперед сім’я, права дитини – зараз!» (у рамках Міжнародних днів освіти дорослих в Україні).

11 грудня 2014 р.  – звіт щодо створення експериментального навчального закладу «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» на засіданні науково-методичної ради Університету менеджменту  освіти НАПН України.

Квітень 2015 р. – відкриття спортивного та актового залів на території навчального закладу.

Вересень  2018 р. – відкриття тренажерного залу

Грудень  2018 р. – перейменування закладу у Володимир – Волинський ліцей  «Центр освіти»  Волинської  обласної  ради

Грудень 2018 р. – відокремлення дошкільного  відділення  «Малятко»  зі структурного підрозділу школи в окрему юридичну особу – міський дошкільний навчальний заклад «Сонечко»

Січень 2019 р. – приєднання до навчального  закладу  Сенкевичівської загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів та реформування у філію «Сенкевичівська»

Березень 2019 р. – завершення Всеукраїнського експерименту з реформування закладу.

Листопад 2019 р. – здача  в експлуатацію нового футбольного  поля (стадіону)

Вересень 2020 р. – початок  поступового  виводу зі структури навчального закладу початкової школи