Суспільно-гуманітарні дисципліни

Матвейчук Таїсія Сергіївна – учитель української мови та літератури, має повну вищу освіту, 39 років педагогічного стажу, вищу  кваліфікаційну категорію та звання «Старший учитель».  Її учні є призерами конкурсу читців до дня народження Т.Г. Шевченка, призерами обласного конкурсу юних гумористів  «Посміхнемось  щиро  Вишні» та   конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Тарасюк Людмила Зіновіївна – вчитель української мови та літератури, має повну вищу освіту, 32 роки педагогічного стажу, вищу  кваліфікаційну категорію та звання «Старший учитель».  Її учні є призерами  олімпіади з української мови та літератури  ІІІ(обласного) етапу та мовно-літературного конкурсу, присвяченого Тарасу Шевченку.

Гіль Вікторія Михайлівна Гіль – вчитель української мови та літератури, має повну вищу освіту,  6 років педагогічного стажу, ІІ кваліфікаційну категорію. Її учні є призерами   олімпіади з української мови та літератури  ІІІ(обласного) етапу,  призерами конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, призерами обласного конкурсу юних гумористів  «Посміхнемось  щиро  Вишні» та  міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Доскоч Наталія Богданівна – учитель зарубіжної літератури, має повну вищу освіту,  20 років педагогічного стажу, І кваліфікаційну категорію.  Її учні є учасниками  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук( секція «Зарубіжна література»).

Іноземна мова :

Вірковська Лариса Василівна – учитель англійської мови, має повну вищу освіту, 43 роки педагогічного стажу , вищу  кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель –методист». Неодноразовий  призер   конкурсу  дидактичних та методичних матеріалів  «Творчі сходинки педагогів  Волині». Її учні є призерами олімпіади з англійської мови ІІІ ( обласного) етапу.

Форманюк Лариса Миколаївна – учитель історії, має повну вищу освіту, 14 років педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію та звання «Старший учитель». Переможець конкурсу дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Її учні є призерами олімпіади з історії ІІІ (обласного) рівня та   призерами конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук ( секції: «Історія України», «Історичне краєзнавство» , «Релігієзнавство»).

Глова Мар’яна Володимирівна – учитель історії та правознавства, має повну вищу освіту, 13 років педагогічного стажу, І кваліфікаційну категорію. Її учні є учасниками олімпіад з історії та правознавства ІІІ (обласного) рівня,  учасниками конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.