Територія обслуговування

Перелік додаткових платних послуг та їх вартість

на 2023 р.

Найменування послугиВартість з ПДВ, грн
Послуги харчування (сніданку) для учнів 5-11 класів40,00
Послуги харчування (обіду) для учнів 5-11 класів42,00
Послуги харчування (вечері) для учнів 5-11 класів38,00
Послуги харчування спортсменів (сніданок) в ліцеї під час тренувальних зборів, турніру або семінару75,00
Послуги харчування спортсменів (обід) в ліцеї під час тренувальних зборів, турніру або семінару85,00
Послуги харчування спортсменів (вечеря) в ліцеї під час тренувальних зборів, турніру або семінару72,00
Послуги приготування обіду (або сніданку) для працівників ліцею7,00
Послуги прання 1 кг білизни41,00

При нарахуванні плати за фактично надані додаткові послуги харчування учням враховується податкова пільга, у межах визначеної грошової норми та відповідно до режимів харчування, установлених Порядком надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженим постановою КМУ від 02.02.2011 р. № 116, яка коригується відповідно до зміни розміру  прожиткового мінімуму в Україні для дітей від 6 до 18 років.