Соціально – психологічна служба

Ковальчук Світлана Володимирівна – соціальний педагог, має повну вищу освіту, 18 років педагогічного стажу,  вищу кваліфікаційну категорію.  Співавтор  посібника « Я-Є! …Щастя!» , співавтор  навчальної програми « Абетка самостійності», співавтор профілактичної програми «Війна не відміняє дитинство: як навчитися керувати своїми емоціями в кризових ситуаціях сьогодення»,  автор  проектів « Окрилені мрією» , «Батьківський «Hub» Пазл», багаторазовий  призер  конкурсу  дидактичних та методичних матеріалів  «Творчі сходинки педагогів  Волині».

Довгонюк Альона  Володимирівна – практичний психолог, має повну вищу освіту, 23 роки педагогічного стажу, вищу кваліфікаційну категорію. Неодноразовий призер   конкурсу  дидактичних та методичних матеріалів  «Творчі сходинки педагогів  Волині», укладач методичних рекомендацій «Адаптація учнів п’ятих класів до нових умов навчання» , співавтор  посібника « Я-Є! …Щастя!», співавтор профілактичної програми «Війна не відміняє дитинство: як навчитися керувати своїми емоціями в кризових ситуаціях сьогодення». Її  учениця є призером конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук ІІ (обласного) етапу (секція «Українська література»).

Заходи які ми проводимо

Консультація соціально-психологічної служби – це час, який належить тільки Вам!

Це час, де можна вільно думати та відчувати, аналізувати та змінюватися ефективно вирішуючи всі свої життєві проблеми.

Усі консультації соціально-психологічної служби конфіденційні, намагатимемось приділити вам максимум уваги, надати необхідну допомогу та підтримку он-лайн. Соціально-психологічна служба не дає конкретних порад, не оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано». Ми використовуємо свої знання, навички, практичний досвід, щоб допомогти вам знайти шляхи вирішення тих проблем, які у вас виникли.

Якщо необхідна консультація спеціалістів, напишіть нам, будь ласка!

Контактні e-mail:

Ковальчук С. В.