Результати спортивних змагань 2021-2022р.
За 2021 – 2022 навчальний рік у спортивному відділення ліцею такі результати участі у змаганнях різних рівнів та чемпіонатах України:
– Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд U-14- І місце;
– Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд U-16- І місце;
– І коло Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2021- 2022 років – 6 місце;
– І коло Чемпіонату України з футболу ДЮФЛ сезону 2021-2022 років ( Еліт-ліга) – U-17 ( 4 місце) , U-16 (6 місце), U-15 (4 місце), U-14 ( 5 місце), загальнокомандне – 5 місце;
– Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, легкоатлетичного 5-борства – два І місця;
– Міжобласні змагання з тхеквондо два ІІІ місця;
– ІІ відбірковий Чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд – І місце;
– ІV Всеукраїнський турнір з футзалу « Тисячолітнє місто» – І місце;
– Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. – ІІІ місце;
Міський боксерський турнір – два І місця , одне – ІІ місце.
Результати спортивних змагань 2019-2020р.
За 2019 – 2020 навчальний рік у спортивному відділення ліцею такі результати участі у змаганнях різних рівнів, спартакіада, чемпіонах України:
- Чемпіонат України з футболу ДЮФЛ І коло:
- Команда U-14 – 4 місце;
- Команда U-15 – 7 місце;
- Команда U-16 – 4 місце;
- Команда U-17 – 2 місце;
- У Чемпіонаті України з футзалу Першої ліги серед юнацьких команд U-13 команда хлопців 1 коло завершили, не програвши жодної гри.
- Чемпіонат України Вищої ліги з футболу серед жіночих команд – 5 місце.
- Чемпіонат України Вищої ліги з футзалу серед жіночих команд – 4 місце.
Щодо участі у Чемпіонатах України серед дівочих команд, то є такі результати:
- Чемпіонат України з футзалу 2004-2005 р.н. Вища ліга – І та ІІ місця;
- Чемпіонат України з футзалу Першої ліги – І місце;
- Чемпіонат України з футболу U-13 Вища ліга – ІІІ місце;
- Чемпіонат України з футболу U-14 Першої ліги – І місце;
- Чемпіонат України з футболу U-14 – ІІ місце;
- Чемпіонат України з футболу U-15 Вища ліга – І місце;
- Чемпіонат України з футболу U-15 Вища ліга – ІІ місце;
- Чемпіонат України з футболу U-16 Перша ліга – ІІІ місце;
- ЧУ з футболу 5 місце (сезон 2019-2020);
- ЧУ з футзалу 2 місце (сезон 2019-2020).
- Міська та обласна спартакіади І семестр:
– Козацький гарт – 4 місце;
– Легка атлетика – 1 місце;
– Настільний теніс – 1 місце.
- Бокс – відкритий обласний турнір серед юнаків 2006 – 2007 р. н., юніорів 2004 – 2005 р.н. 8 перших місць 4 других місця.
Тхеквондо:
- відкритий турнір Івано-Франківської області XVI «Golden Dragon Cup» ТХЕКВОНДО – 1 місце
Чемпіонат України з тхеквондо – 3 місце.
Результати у ІІ семестрі 2019-2020 н.р.:
- Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд U-15 Першої ліги – ІІІ місце.
- Чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд 2003-2004 р.н. – ІІ місце.
- Всеукраїнський турнір з футболу «Зимова першість – 2020» – 4 місце.
- Міська спартакіада: баскетбол – дівчата – І місце, хлопці – ІІ місце;
Волейбол – дівчата – І місце, хлопці – І місце.
- Міські змагання з настільного тенісу – І місце
Результати спортивних змагань 2018-2019р.
І місце команда дівчат в обласних змаганнях з волейболу;
І місце команда хлопців в обласних змаганнях з волейболу;
І місце у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих команд 2002р.н.;
І місце «Ладомир – 2» відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу групи «D» серед дівочих команд 2004-2005 р.н.
ІІ місце «Ладомир – 1» відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу групи «D» серед дівочих команд 2004-2005 р.н.
Результати спортивних змагань 2017- 2018р. з футболу:
ІІ місце у Чемпіонаті України п футболу серед дівочих команд ( Вища ліга ) м. Калуш Івано – Франківської області.
ІІ місце у Чемпіонаті Волині з футболу (м. Ковель)
І місце у Чемпіонаті області по футзалу 2001року і молодші( смт. Маневичі)
І місце у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих команд молодшої вікової категорії 2005- 2006р.н.(м. Хмельницький)
І місце у Чемпіонаті Волинської області по футзалу серед жінок сезону 2018р. (м. Луцьк ) – Чемпіони Волинської області
ІІІ місце у турнірі по футзалу 2002р. р. н.(м. Івано- Франківськ)
ІІІ місце у Чемпіонаті України з футзалу серед дівочих команд молодшої вікової категорії 2005-2006р.н. 2017-2018рр. (Фінал) ( м. Гребінка Полтавської області).
ІІ місце у Чемпіонаті України з футболу серед дівчат до 17 років ( Вища ліга) с. Плиски Чернігівської області
Результати спортивних змагань 2017- 2018р. з боксу:
ІІ місце Халімон Орест у Чемпіонаті України серед юніорів ( м. Бердянськ)
І місце Комогорцев Володимир, Халімон Орест, Лапчук Ярослав, ІІ місце Шаптала Владислав, ІІІ місце Данилюк Владислав у Всеукраїнському турнірі пам’яті В. Каменева
ІІІ місце Кальчук Дмитро у Міжнародному турнірі з боку пам’яті Лотоцького (м. Луцьк)
І місце Кальчук Дмитро, Комогорцев Володимир, Халімон Орест, Кальчук Артем, ІІ місце Шаптала Владислав (м. Горохів)