Психологи стверджують, що через мистецтво діти висловлюють свої емоції Тому під час війни особливо важливо дати їм виплеснути все, що в них у душі і на серці. Дуже важлива роль малювання. Саме в дитячих малюнках можна розгледіти світосприймання людини. Через малювання дитина вчиться творчо осмислювати навколишній світ, по-своєму бачити предмети і явища.
13-14 жовтня спільно з учителем образотворчого мистецтва Ничипоруком А. С. було проведено конкурс малюнків «Війна очима дітей» серед учнів 5-9 класів. Своїми малюнками діти намагалися донести розуміння того, що відбувається зараз у нашій країні.
Найактивнішу участь у конкурсі взяли учні 9-Б класу. Серед усіх робіт найцікавішими виявились малюнки Романа Дудка, Назара Матвійчука, Анастасії Боровець, Дениса Занька, Дарини Артюнян, Діани Дудко, Тараса Шостакевича.


