Дива Різдвяних свят

Різдвяно-новорічні свята – це час, коли хочеться особливої уваги, особливого тепла від близьких, сімейного затишку. Шкода, що не усі наші вихованці мають можливість переживати ці почуття, адже деякі з них позбавлені батьківського піклування та мають статус дітей-сиріт.

Аби подарувати таким діткам краплину турботи та тепла, а також привітати їх з нагоди прийдешніх свят, 20 грудня до нашого закладу освіти завітала начальниця управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації – Наталія Матвіюк.

Щиро вітаємо усіх з прекрасними зимовими різдвяними святами! Даруйте любов та тепло своїм близьким, друзям, знайомим та не забувайте про тих, хто в силу деяких обставин позбавлений цих почуттів.