У вирі юнацьких мрій і перших великих прагнень нещодавно у нашому спортивному ліцеї відбулося яскраве спортивне свято — відкритий чемпіонат з волейболу серед дівчат 2012 року народження та молодших «Перший крок до перемоги».
Змагання об’єднали шість команд, кожна з яких привезла із собою не лише спортивну підготовку, а й віру у власні сили.
На майданчику зустрілися команда Гімназії №3 м. Володимир, дві команди ДЮСШ імені Олексія Зінкевича міста Володимир, команда ліцею №1 селища Іваничі, команда ДЮСШ селища Люблинець, та господарі — наша команда Володимирського спортивного ліцею Волинської обласної ради.
Кожна гра була сповнена емоцій, напруги та справжнього спортивного азарту. Юні волейболістки демонстрували витримку, командний дух і жагу до перемоги. За підсумками напруженої боротьби команда нашого ліцею виборола почесне друге місце. Цей результат став свідченням наполегливої праці, віри у себе та підтримки наставників. І нехай цей турнір стане для юних спортсменок лише першим впевненим кроком до великих перемог, які ще обов’язково попереду.
