Коли спортивний дух єднає юних учасників з усієї Волині, наш ліцей гостинно відчиняє двері для великих подій. Саме на базі Володимирського спортивного ліцею Волинської обласної ради відбувся IV (обласний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з кросового біатлону.
Спортивні доріжки цього дня наповнилися хвилюванням, наполегливістю та щирим прагненням до перемоги. Хоча наші ліцеїсти не брали участі у змаганнях, заклад став надійною ареною для проведення престижного обласного етапу. Учасники мали можливість продемонструвати витривалість, влучність і силу характеру.
Змагання подарували всім присутнім яскраві емоції, нові знайомства та незабутню атмосферу спортивного свята. Ми пишаємося тим, що саме наш ліцей є осередком розвитку спорту, де народжуються майбутні чемпіони.
Запрошуємо талановитих і цілеспрямованих юнаків та дівчат на навчання до Володимирського спортивного ліцею, де кожна мрія має шанс перетворитися на велику перемогу!









