Челендж “Сумуємо за вами, наші учні”.

Соціально-психологічна служба запустила у фейсбуці флешмоб #Сумуємо за вами, наші учні. Педагоги із задоволенням підтримали цей проєкт і активно передавали виклик один одному з гарним зверненням до наших учнів.

«Сьогодні багато що змінилося, здавалося б в такому повсякденному та звичному житті. Діти навчаються дистанційно і їм, як ніколи, потрібно бачити і відчувати підтримку вчителів, тобто нашу з вами)))….Кожен з вас повинен зробити своє фото з надписом «СУМУЄМО ЗА ВАМИ, НАШІ УЧНІ!!!» та розмістити його у соціальній мережі Facebook та на сайті нашого ліцею…», – пишуть педагоги у своїх дописах.

Справді, це вдалось напрочуд дивовижно. Учні та їх батьки підтримали наших педагогів теплими коментарями та яскравими смайликами. І сьогодні з впевненістю можна сказати, що і в умовах дистанційного навчання можна працювати весело і корисно.