ШКОЛА ЛІДЕРА

Успішно стартувала у нашому навчальному закладі програма по реалізації ШКОЛИ ЛІДЕРА. Адже лідерство – дуже важливе питання сьогодення, лідери є рушійною силою у повсягденному житті закладу. Тому з учнями нашої школи  соціально-психологічна служба спільно з педагогами організаторами закладу проводять Тренінгові заняття спрямовані на розвиток і вдосконалення лідерських здібностей, які є формальними і неформальними лідерами класів та окремих мікрогруп. Така форма роботи дозволяє відстежувати актуальні проблеми, які є в учасників, сприяє усвідомленню ними своїх індивідуально-типологічних особливостей, а також їх ефективному використанню у своїх колективах. Формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок у середовище ровесників, що забезпечує більшу результативність виховної роботи школи.

Психологи зазначають, що лідерство тією чи іншою мірою притаманне кожному. Просто треба його відшукати і розвинути. І щоб стати лідером, потрібно виховувати себе відповідно.