Позитивні емоції, гарний настрій

Захоплюючі та незабутні враження мали змогу відчути учні 6-Б класу, їхні класний керівник і вихователь. Відвідавши заняття з елементами тренінгу – позитивні емоції, гарний настрій та робота у груповій взаємодії дала хороший результат. Учні, педагоги та соціально-психологічна служба мали можливість поспілкуватись в неформальній обстановці дізнатися більше про сильні та слабкі сторони кожного,  спробували ефективно взаємодіяти в групі та конструктивно вирішувати різні життєві ситуації. Кожен учасник перебував в атмосфері доброзичливості, комфорту та безпеки.

P.S. Особисто я отримала багато позитивних вражень, а також знань від тренінгу. Почула багато фактів, які можна використовувати у практиці. Діти краще пізнали один одного, зблизилися, потоваришували. Важливим було налагодження контакту з учнями класу. ДУЖЕ ДЯКУЮ!

Класний керівник 6-Б класу: Ларіна В .В.